Samolepící etikety, termoetikety - výroba, prodej

Vyber zde napřímo kategorii:

 

- etikety obyč. papír vellum   v kotoučích /sklad/

 

- termoetikety v kotoučích

 

aršíkové etikety
1000 ks a 500 ks

 

- termopásky vosk/p

 

Řazení zboží:

Pro dokonalý potisk zboží a materiálů se používají jednoduché samolepicí termoetikety

Označování zboží a spotřebního materiálu se neobejde bez použití samolepicích etiket. Naše tiskárna etiket a studio Mikro DTP se specializuje právě na výrobu etiket v různém provedení. Můžete si tak vybrat nejenom samolepicí etikety v kotoučích, etikety bílé, plošně jednobarevné, ale i etikety s vícebarevným potiskem. Proto mají etikety uplatnění v odvětvích, kde se zboží označuje štítky s proměnlivými údaji. Veškeré etikety nacházejí své uplatnění u výrobců elektroniky, v automobilovém průmyslu, logistických a spedičních společnostech, ve farmacii, potravinářství, nábytkářském odvětví, při textilní nebo kožedělné výrobě, v papírenství a potravinářském průmyslu. Důležitým artiklem, který využívá stále více zákazníků, jsou samolepicí termo etikety.

Při výrobě termoetikety se používá právě termocitlivý materiál, podle nějž je – jak je patrno – odvozen i název produktu. Tato termocitlivá hmota se následně potiskuje přímo u zákazníka. Matný materiál je využíván na zhotovení buď čisté termo etikety, anebo na obyčejné jednobarevné a dvoubarevné termo etikety. (My dodáváme termoetikety vyvedené v bílé barvě či plošně jednobarevné, na roli a s vnějším návinem pro termo tiskárny a váhy.) Takto vyrobené etikety jsou základem pro ústřední grafickou etiketu určenou pro oštítkování zboží.

Námi dodávané samolepicí termo etikety v kotoučích si můžete zvolit podle velikosti a počtu kusů na kotouči. Významně ušetříte, když si zvolíte nejčastěji prodávané rozměry etiket. Jejich nízká cena souvisí právě s množstvím opakovaných objednávek. Na našich stránkách naleznete aktuální levné termoetikety stejně jako i termo pásky do TTR tiskáren, voskové a pryskyřicové pásky.

 

2008 /c/ Mikro DTP s.r.o.
Specializovaná tiskárna a dodavatel samolepicích etiket
V Plzni již od roku 1996