Samolepící etikety, termoetikety - výroba, prodejVyber zde napřímo kategorii:
 

- etikety obyč. papír vellum   v kotoučích /sklad/

 

- termoetikety v kotoučích

 

aršíkové etikety
1000 ks a 500 ks

 

- termopásky vosk/p

 

Řazení zboží:

Samolepicí etikety jsou nejlepší!

Samolepicí etikety jsou nejlepší!

ZdeTištěné etikety představují výhodný a cenově dostupný způsob marketingu. Úspěšně se používají k upoutání pozornosti potenciálních spotřebitelů a zvýšení povědomí o značce.

Etikety jsou nezbytné pro označování nebo balení nádob. Označuje název produktu, informace o výrobci, data expirace a další užitečné informace. Mezi všemi štítky jsou samolepicí štítky nejoblíbenějším a nejpohodlnějším typem.

Co jsou samolepicí etikety?

Chcete-li vybrat perfektní štítek, musíte porozumět jeho hlavním typům:

• papírové - nejběžnější typ samolepek, které lze vyrobit i doma na laserové nebo inkoustové tiskárně, ale takové etikety nesnesou vlhkost a poškození při přepravě zboží a nejsou vhodné pro podnikání;

• pololesklý - odolný vůči změnám teplot a mechanickému poškození;

termoštítky – odolné etikety, které jsou vhodné pro označení zboží skladovaného při extrémně nízkých teplotách;

• polypropylen - vhodný pro značení produktů dlouhodobého skladování (líh, domácí chemikálie, kosmetika atd.).

Vzhled

Poté, co se rozhodnete pro typ štítku, můžete si vybrat jeho design. Náklady na tisk etiket budou ovlivněny jejich tvarem, velikostí a počtem barev. Na nich bude záviset i efektivita marketingu.

• Nejoblíbenější jsou kulaté štítky. Používají se nejen k označování, ale také v propagačních nabídkách jako pobídka pro kupující. Kulaté etikety lze často nalézt na spotřebních výrobcích.

• Čtvercové a obdélníkové samolepky umožňují kompaktně umístit informace o produktu a firemní logo. Zaoblené rohy dodávají atraktivitu.

• Oválné štítky – vypadají harmonicky se stručnými informacemi: slogan, propagace atd.

• Figurované - originální etikety, jejichž design je vyvinut pro exkluzivní produkt nebo suvenýry.

 

U samolepicích etiket jsou nejběžnějšími materiály papír nebo fólie, což je vrchní vrstva etikety. Pod ním je lepicí základna a ochranná výstelka, které je nutné před aplikací oddělit. Nejoblíbenější možností je tisk na listy A4 a A5.

Samolepky se používají v mnoha oblastech činnosti: k popisu produktů (sklad, výrobce atd.), k aplikaci čárových kódů nebo QR kódů, k tisku cenovek, k výrobě poštovních štítků s údaji o příjemci nebo odesílateli.

Výhodou samolepicích etiket je pohodlnost (produkt již má spolehlivou lepicí základnu, takže etiketu lze připevnit na jakýkoli typ produktu během několika sekund), stejně jako urychlení označování a účtování produktů v sklad: samolepicí štítky lze připevnit pomocí speciálního stroje, který automaticky oddělí štítek od základny a čárový kód je rychle přečten.

Absence potřeby dalšího zpracování činí samolepicí pásky nejpohodlnějším k použití. Po aplikaci se nemusí sušit a vyrovnávat.

Samolepicí etikety splní řadu obchodních potřeb: pomáhají vést reklamní kampaň k přilákání a informování kupujících, používají se k usnadnění práce prodejců a k mnoha dalším účelům. Toto je nejlepší volba pro označování produktů! bude text...

 

© Mikro DTP s.r.o. Specializovaná tiskárna a dodavatel samolepicích etiket V Plzni již od roku 1996

Domů  |  Kontakt  |  Obchodní podmínky  |  GDPR  |  Samolepící etikety  |   Termopásky