Samolepící etikety, termoetikety - výroba, prodejVyber zde napřímo kategorii:
 

- etikety obyč. papír vellum   v kotoučích /sklad/

 

- termoetikety v kotoučích

 

aršíkové etikety
1000 ks a 500 ks

 

- termopásky vosk/p

 

Řazení zboží:

Voskové pásky do termotiskáren - kvalita a čistota vzhledu

 

Voskové pásky do termotiskáren - kvalita a čistota vzhledu

 

Voskové termopásky jsou jedním z hlavních typů pásek pro termotiskárny. Oproti jiným typům termopásek mají spoustu výhod, a proto se staly mimořádně oblíbenými.

 

Nízka cena

Jednou z hlavních výhod voskových termopásek je jejich nízká cena. Jsou vyrobeny z levných materiálů, díky čemuž jsou cenově dostupnější než jiné typy termopásek. Jsou levnější než lepicí pásky nebo pásky z pryskyřice, díky čemuž jsou atraktivní volbou pro mnoho společností a podniků všech velikostí a odvětví.

Zároveň poskytují vysokou kvalitu tisku a dobrou čitelnost textu i obrázků.

 

Kvalita

Díky použití vosku jako hlavní složky a moderní receptuře, která zajišťuje tvorbu ostrých, kontrastních obrázků a textu, jsou voskové termopásky vysoce kvalitní a používají se v mnoha průmyslových odvětvích, včetně výroby obalů, etiket pro značení výrobků a mnohem více.

Vosk se vyznačuje dobrou přilnavostí a odolností proti oděru od povrchu. Díky tomu jsou obrázky nejen maximálně čitelné, ale také odolné vůči vnějším vlivům.

 

Široký výběr barev

Termální voskové pásky jsou dostupné v široké škále barev včetně černé, červené, modré, zelené a dalších. To vám umožňuje používat je v různých aplikacích k vytváření vysoce kvalitního textu a obrázků.

Někteří výrobci navíc nabízejí specializované voskové termopásky, které umožňují vytvářet další efekty (například kovový lesk nebo pigmentované nátěry).

 

Odolnost proti vlhkosti a teplotě

Voskové termopásky mají vysokou odolnost proti působení vlhkosti a teploty, což umožňuje jejich použití v různých podmínkách. Dokážou odolat vysokým teplotám a vlhkosti, aniž by ztratily své vlastnosti. To z nich dělá ideální volbu pro použití v náročných prostředích a otevírá možnost tisku informací na etikety produktů, obaly, inventární značení a mnoho dalších typů průmyslového a komerčního tisku.

 

Snadnost použití

Voskové termopásky se také extrémně snadno používají. Instalují se do termotiskárny a pracují s ní bez dalších nastavování a úprav. To usnadňuje jejich integraci do různých tiskových systémů a také je zpřístupňuje začínajícím uživatelům.

Termální voskové pásky pro termální tiskárny mají mnoho výhod, díky kterým jsou oblíbené v různých oblastech činnosti. Nízká cena, snadné použití, dostupnost v různých barvách a vysoká odolnost vůči vlivu vnějších faktorů z nich činí jedno z nejžádanějších a nejoblíbenějších řešení pro tisk etiket, vysoce kvalitních textů a obrázků!text...

 

© Mikro DTP s.r.o. Specializovaná tiskárna a dodavatel samolepicích etiket V Plzni již od roku 1996

Domů  |  Kontakt  |  Obchodní podmínky  |  GDPR  |  Samolepící etikety  |   Termopásky