Samolepící etikety, termoetikety - výroba, prodejVyber zde napřímo kategorii:
 

- etikety obyč. papír vellum   v kotoučích /sklad/

 

- termoetikety v kotoučích

 

aršíkové etikety
1000 ks a 500 ks

 

- termopásky vosk/p

 

Řazení zboží:

Cenově dostupné a estetické značení parfémů a kosmetiky

Cenově dostupné a estetické značení parfémů a kosmetiky

 

Produktový design hraje velkou roli v rozhodování více než 60 % spotřebitelů, atraktivní označení je tedy nejúčinnějším a nejdostupnějším marketingovým nástrojem. Dokáže upoutat pozornost kupujícího a odlišit váš produkt od tisíců podobných!

Etiketyna parfémy a kosmetiku se obvykle vyrábí ve formě samolepek obsahujících údaje o složení, objemu, expiraci výrobku, informace o značce apod. Kromě informativnosti tvoří štítky obraz. Přidávají značkové prvky a činí je velmi estetickými a stylovými.

Samolepky v oblasti parfémových produktů využívají výrobci kosmetiky a parfémů, prodejny produktů péče o pleť a vlasy, individuální parfuméři, elitní kosmetické značky, výroba aroma olejů a další.

Požadované typy etiket

Etikety mohou mít téměř jakýkoli formát a velikost. V každé prodejně najdete produkty s nálepkou s čárovým kódem a informační nálepkou. Aby však obal dobře vypadal, používá se několik typů štítků.

Samolepící

Nejoblíbenější typ etiket používaný pro téměř jakýkoli kosmetický produkt. Na spodní straně mají vrstvu lepidla a vrchní vrstvu se vzorem a textem. Dodávají se v několika kusech na arších nebo v rolích, což usnadňuje proces nanášení ručně nebo automaticky na výrobních linkách. Dělají také samolepky s překlady. Jsou nezbytné pro označování originální dovážené kosmetiky a parfémů.

Termokonvergentní

Takové štítky pevně obalí balíček a opakují jeho obrys. Celou plochu pohodlně využijete pro psaní textů a kreseb. Často se podobné štítky nacházejí na roll-on deodorantech, některých parfémech, řasenkách a také na kudrnatých obalech se složitým tvarem.

Samolepky jsou vyráběny ze syntetických nebo přírodních materiálů: papíru, fólie, filmu atd. a designéři vyvíjejí a vytvářejí atraktivní obrazy podle individuálních nebo vlastních skic s ohledem na přání zákazníka.

Etikety nemají pouze informativní a dekorativní funkci. Chrání obal před vnějším poškozením během přepravy a také před paděláním. Existují například destruktivní samolepky nebo samolepky se supersilným lepidlem, které nelze nenápadně odstranit ani přelepit.

Výhodou samolepicích etiket pro etiketování parfémů je přijatelná cena, rychlost a pohodlí značení, univerzálnost (lze nalepit na jakýkoli povrch), rozmanitost designů, formátů a velikostí.

Samolepky na kosmetiku a parfémy nejsou jen identifikátorem produktu a způsobem pokladny v obchodě. Jsou důležitým zdrojem informací pro kupující, nástrojem pro propagaci značky a dodávají estetiku i jednoduchému obalu.

© Mikro DTP s.r.o. Specializovaná tiskárna a dodavatel samolepicích etiket V Plzni již od roku 1996

Domů  |  Kontakt  |  Obchodní podmínky  |  GDPR  |  Samolepící etikety  |   Termopásky