Samolepící etikety, termoetikety - výroba, prodejVyber zde napřímo kategorii:
 

- etikety obyč. papír vellum   v kotoučích /sklad/

 

- termoetikety v kotoučích

 

aršíkové etikety
1000 ks a 500 ks

 

- termopásky vosk/p

 

Řazení zboží:

Samolepici termoetikety je nove slovo v reklamni branzi

Samolepící termoetikety je nové slovo v reklamní branži

 

Lidé dnes stále častěji hledají nové způsoby, jak upoutat pozornost zákazníka, přimět ho podívat se na určitý produkt – to mu téměř stoprocentně zaručí, že si ho koupí.

Marketéři používají různé metody, ale nejoblíbenější je používání tzv. termoetikety, které se používají jak na zboží samotném, tak na obalech. Mohou být vícebarevné, kulaté, oválné, čtvercové a tradiční, obdélníkové. Kromě toho plní termoetikety kromě reklamy několik funkcí najednou.

Pro obchody je důležité věnovat označování výrobků co nejméně času, protože se může jednat o stovky nebo dokonce tisíce výrobků. Proto začali používat speciální termoetikety, které se lepí bez přídavných látek. Je to opravdu rychlé a pohodlné!

 

Vlastnosti použití samolepicích termoetiket

Správný výběr materiálu závisí na mnoha faktorech. Nejprve byste měli zvážit, na jakou základnu musíte takový štítek nalepit: bude to záviset na tom, jaký materiál je potřeba pro základnu a zda bude odolná. Pokud například potřebujete umístit štítek na produkty podléhající rychlé zkáze nebo na váhu u pokladny v supermarketech, pak jsou vhodné papírové termoštítky.

Obvykle se takové termoetikety vyrábí ze speciálního papíru na tiskárně se speciální hlavou. Jsou krátkodobé a podléhají vlivu vnějších faktorů - nadměrné vlhkosti a ultrafialového záření. Ale nepotřebují další ochranu. Jinak lze použít tepelné štítky na jiném základě.

 

Typy samolepicích termoetiket

Existují dva typy takových samolepicích etiket – ECO a TOP. V prvním případě si samolepicí termoetikety může uchovat své kvality maximálně dva měsíce. Minimální doba jeho provozu je několik hodin. Takový povrch nebude možné lakovat: ochranná vrstva nebude schopna držet. Takové etikety se nejčastěji lepí na zboží, které má krátkou trvanlivost (maso, ryby, polotovary). V tomto případě není nutné, aby štítek sloužil po dlouhou dobu, a existuje možnost ušetřit peníze.

TOP je již materiál odolnější proti opotřebení, který lze překrýt vodoodpudivým lakem a chránit před přímým slunečním zářením. Díky křídování (dodatečné ochranné vrstvě) můžete etiketu použít i na výrobky, které jsou dlouhodobě vystaveny mrazu. V tomto případě bude etiketa moci sloužit o něco déle a lépe plnit svůj obecný úkol – poskytnout kupujícímu informace o produktu, který si zakoupil.

Přečtěte si naše recenze spolupráce

 

© Mikro DTP s.r.o. Specializovaná tiskárna a dodavatel samolepicích etiket V Plzni již od roku 1996

Domů  |  Kontakt  |  Obchodní podmínky  |  GDPR  |  Samolepící etikety  |   Termopásky