Samolepící etikety, termoetikety - výroba, prodejVyber zde napřímo kategorii:
 

- etikety obyč. papír vellum   v kotoučích /sklad/

 

- termoetikety v kotoučích

 

aršíkové etikety
1000 ks a 500 ks

 

- termopásky vosk/p

 

Řazení zboží:

Flexotisk je nejlepší způsob, jak vytvořit etikety

Flexotisk je nejlepší způsob, jak vytvořit etikety

 

Dnes se etikety tisknou mnoha způsoby. Výběr je individuální záležitostí, protože proces závisí na potřebách a cílech zákazníka, požadavcích na etiketu, typu produktu, oběhu a dalších faktorech. Nejrozšířenější je flexografie – tato metoda spočívá v nanášení kreseb a textu na materiál pomocí pryžových destiček s rychleschnoucím barvivem.

 

Co je na flexotisku výjimečného?

V práci se používají flexibilní formy, které na vybraném materiálu vytvářejí vysoce kvalitní a jasný tisk obrazu jakékoli složitosti. Forma díky své elasticitě slouží jako speciální vrstva, která se nachází mezi přítlačnými deskami a klišé a umožňuje rovnoměrné rozložení barev. To poskytuje vysoce detailní snímky.

Tisk etiketse provádí na materiály i s nerovnoměrnou texturou, na které nefunguje ofsetová technologie. Flexotisk provádíme na metalizovaný a termopapír, polypropylen a polyetylen, karton, fólie a další. Samolepky jsou pevné, čiré, praktické a odolné. Také jsou jasnější, takže lépe řeší úkoly marketingu a propagace značky.

Flexotisklze použít jako samostatnou metodu nebo kombinovat s dodatečným zpracováním: laminace, skládání atd. Tato metoda je ekonomická a umožňuje co nejrychleji přenášet obrázky z role do role. Flexotisk se navíc provádí rychle a je šetrný k životnímu prostředí, protože nepoužívá vlhčení alkoholem.

 

Další výhody flexotisku

Flexografie umožňuje rychle vyrábět velké série samolepicích a jiných typů štítků a inkousty na vodní bázi jsou šetrné k životnímu prostředí a bez zápachu.

Flexotisk poskytuje:

vynikající cirkulační stabilita: významné objemy produktů budou stejné kvality;

flexibilita rozpočtu: oběh, materiál, obrázky atd. momenty lze volit s ohledem na potřeby a cíle společnosti.

Jak se provádí flexotisk

Práce jsou prováděny flexotiskovou technologií, kdy se nanáší UV nátěr a barvy. Nejprve se vytvoří rozvržení a vyberou se barvy. Barva se nalije do auta. Specialista vybere klišé hřídele, zkontroluje shodu a poté zařízení provede klišé lepení.

V případě potřeby se připraví další nátěr, naloží se materiál a provede se armatura. Doplní se barvy do štítků, upraví se montážní deska, zkontrolují se barevné kombinace a spustí se tisk.

Flexotisk pomůže vyrobit etikety jakékoli složitosti bez zbytečných nákladů a času. Obrázky jsou dokonale jasné a jasné, takže získáte atraktivní a jasné produkty, které rozhodně přitáhnou pozornost spotřebitelů.

© Mikro DTP s.r.o. Specializovaná tiskárna a dodavatel samolepicích etiket V Plzni již od roku 1996

Domů  |  Kontakt  |  Obchodní podmínky  |  GDPR  |  Samolepící etikety  |   Termopásky