Samolepící etikety, termoetikety - výroba, prodejVyber zde napřímo kategorii:
 

- etikety obyč. papír vellum   v kotoučích /sklad/

 

- termoetikety v kotoučích

 

aršíkové etikety
1000 ks a 500 ks

 

- termopásky vosk/p

 

Řazení zboží:

Samolepící etikety z bílého pergamenu - jaké jsou jejich výhody

Samolepící etikety z bílého pergamenu - jaké jsou jejich výhody

 

Samolepicí etiketyz bílého pergamenu najdete na různých potravinářských výrobcích, lécích, domácích chemikáliích, lahvičkách na parfémy atd. Pevně ​​se zapsaly do užívání různých institucí a obchodů. Taková popularita má své důvody.

Etikety, které není nutné dodatečně překrývat lepicím podkladem, tzv. samolepicí, umožňují zintenzivnit výrobu, a pokud navíc vypadají stylově, může upoutat pozornost a zvýšit prodeje. Propagací produktu pomocí etiket vyrobených z pergamenu budete moci zvýraznit všechny jeho přednosti!

 

Proč potřebujete samolepicí etikety z bílého pergamenu

Takové samolepicí štítky označují datum expirace výrobku, způsoby jeho použití, složení, určité vlastnosti výrobku a zemi výroby. Vytvoření správných skladovacích podmínek je nemožné, pokud o produktu nejsou žádné relevantní informace a i malý kousek papíru může obsahovat podrobný popis produktu a jeho funkčních vlastností.

Kreativní design a obrázky pomáhají upoutat pozornost kupujícího. V tomto případě se nejlépe hodí bílý štítek. Umožňuje správně a strukturovaně zobrazit všechny potřebné informace a bude to mnohem pohodlnější na bílém pozadí. Můžete přidat nejen text, ale také různé ilustrace - vše, co pomůže udělat značku populární a rozpoznatelnou. Kromě toho je pergamen poměrně stabilní materiál, který odolá účinkům slunečního záření a vlhkosti. Díky tomu budou informace o zboží uloženy ještě déle. Lze je zmrazit nebo ohřát - bílý pergamenový štítek s lepícím podkladem zůstane ve stejném stavu a bez deformace.

Různé typy lepidel se také rozlišují, protože mají své vlastní vlastnosti. Existuje více a méně stabilních. Některé štítky musí pevně držet za všech podmínek. Pak, pokud jej odtrhnete, zůstane stopa a okamžitě vidíte, že byl balíček otevřen. Někdy je naopak potřebujete okamžitě sloupnout, aniž byste na obalu zanechali nějaké stopy.

Návrháři často experimentují s tvarem samolepicích štítků, vyhýbají se nudným obdélníkům a nahrazují je mnohoúhelníky a zábavnými kruhy. Výrobci často nabízejí ke koupi bílé pergamenové listy formátu A4 se samolepicí základnou nebo v rolích. To vše závisí na konkrétních potřebách zákazníka, ale v každém případě jsou pohodlné a univerzální a můžete je použít ve všech případech - když je to potřeba.

© Mikro DTP s.r.o. Specializovaná tiskárna a dodavatel samolepicích etiket V Plzni již od roku 1996

Domů  |  Kontakt  |  Obchodní podmínky  |  GDPR  |  Samolepící etikety  |   Termopásky