Samolepící etikety, termoetikety - výroba, prodejVyber zde napřímo kategorii:
 

- etikety obyč. papír vellum   v kotoučích /sklad/

 

- termoetikety v kotoučích

 

aršíkové etikety
1000 ks a 500 ks

 

- termopásky vosk/p

 

Řazení zboží:

Metalizované etikety: jedinečnost a výhody

Metalizované etikety: jedinečnost a výhody

 

Světlý a neobvyklý obal, kde etiketa hraje důležitou dekorativní a informativní roli, se stává efektivním způsobem, jak přilákat kupující k produktu.

Metalizované etiketyjsou považovány za jeden z nejoblíbenějších typů samolepek. Vypadají drahé a stylové, jsou pevné a odolné v provozu. To je důležité zejména pro dlouhodobé skladování produktů v různých podmínkách teploty a vlhkosti.

 

Vlastnosti metalizovaných etiket

Výroba etiketje založena na předúpravě papíru ve vakuu a naprášení tenké vrstvy kovu a následně - lakového materiálu pro větší lesk a odolnost proti oděru.

Výsledkem je štítek odolný proti opotřebení, na kterém můžete reprodukovat detailní obrázky a malé texty, které dodávají produktu jedinečnost. To platí zejména pro nové produkty. Lesklá etiketa přitahuje pozornost spotřebitelů a odlišuje produkt od ostatních.

Štítky s metalickou vrstvou chrání produkt, protože obrázek nelze smazat. Samolepka na výrobcích perfektně drží a nelze ji bez poškození sundat. Půjde tedy o způsob, jak ochránit zboží před paděláním.

Stejně jako všechny samolepky má samolepka lepicí vrstvu a ochrannou podložku, kterou je nutné před aplikací štítku na výrobek odstranit. Obvykle se na samolepky používá matný nebo lesklý papír, stříbrná nebo zlatá barva.

Po pečlivém zpracování povrch dobře přijímá barvení, takže lze aplikovat různé typy tisku. Vybírá se podle typu produktu a jeho parametrů, takže co se týče fontů, obrázků, uspořádání textu a dalších prvků, nemůžete meze představivosti.

 

Výhody etiket s kovovou vrstvou

Tento tiskový produkt je žádaný kvůli jeho mnoha výhodám:

  • odolnost obrazu vůči UV záření;
  • zachování výchozích vlastností samolepky při vysoké vlhkosti, mínusových teplotách a dlouhodobém působení chemikálií;
  • absence škrábanců atd. poškození v důsledku pevnosti povrchu;
  • odolnost proti deformaci: ohyby, zlomy atd.;
  • snadná ražba atd. zpracovává se;
  • pohodlí ručního a automatického použití na zboží.

Pokovené samolepky mají také spolehlivou přilnavost, takže přilnou rovnoměrně a pevně ke kovu, PVC, dřevu, sklu, plastu a dalším povrchům.

A konečně, metalizované štítky pomáhají vytvářet pozitivní image značky, protože jejich vzhled je bezvadný. A je zachován i po dlouhém pobytu v lednicích, vlhkých místnostech, pod přímým UV zářením atd.

© Mikro DTP s.r.o. Specializovaná tiskárna a dodavatel samolepicích etiket V Plzni již od roku 1996

Domů  |  Kontakt  |  Obchodní podmínky  |  GDPR  |  Samolepící etikety  |   Termopásky