Samolepící etikety, termoetikety - výroba, prodejVyber zde napřímo kategorii:
 

- etikety obyč. papír vellum   v kotoučích /sklad/

 

- termoetikety v kotoučích

 

aršíkové etikety
1000 ks a 500 ks

 

- termopásky vosk/p

 

Řazení zboží:

Samolepící etikety s čárovým kódem jsou pomocníky obchodních sítí

Samolepící etikety s čárovým kódem jsou pomocníky obchodních sítí

 

Čárové kódy, které vidíme na každém produktu, nejsou jen sledem černobílých pruhů. Tyto typy etiketse staly nedílnou součástí rozpoznávání a čtení informací o výrobku technickým zařízením.

V obchodních řetězcích čárové kódy usnadňují inventarizaci, zrychlují konverzi široké škály produktů, umožňují platit za zboží na pokladně atp.

Vlastnosti tisku čárových kódů

Tisk čárových kódů se provádí na různých zařízeních. To se obvykle děje na tiskárnách ve formátu listů nebo rolí. Jedná se o cenově dostupný a rychlý způsob aplikace čárových kódů na produkty.

K aplikaci dat na materiál role se používá termotransferová tiskárna. Tisk čárových kódů na kotoučové etikety je vhodný pro výrobu velkého množství. Zároveň si můžete vybrat různé materiály: termoštítky (ESO/TOR), polypropylen, metalizované samolepky, obyčejný papír, samolepicí nylonové nebo saténové pásky atd.

Čárové kódy se tisknou pomocí různých zařízení:

  • inkoustová kancelářská tiskárna - jednoduchá technologie, která se používá pro tisk cenovek, štítků pro uložení ve skladu, organizaci oběhu dokumentů a je vhodná i pro značení malé šarže experimentálních výrobků, šperků;
  • pásková tiskárna - takové štítky jsou vhodné pro označení kabelů, sériového čísla, štítků pro inventář;
  • kontrolní tiskové váhy - používá se přímý termální tisk na etikety, kód je generován váhami pomocí ručního programování nebo pomocí počítačového programování.

 

Etikety pro čárové kódy lze vyrábět ofsetovým, termotransferovým nebo laserovým tiskem nebo flexografií.

Proces výroby samolepicích čárových kódů

Nejprve je nutné vygenerovat kód a vytvořit design samolepky.

V této fázi byste měli zkontrolovat, zda je čárový kód správně vytvořen se všemi potřebnými prvky, protože pokud ztratíte jeden detail, získáte nečitelné kódy. Po vytištění jedné kopie štítku proto zkontrolujte čárový kód pro čtení skenerem nebo ověřovatelem. Pokud je kód vytvořen správně, rozvržení se spustí do hromadného tisku a na výstupu získáte požadovaný počet samolepek.

Samolepicí čárové kódy tak zjednodušují pracovní procesy v obchodní sféře, usnadňují účtování produktů a zvyšují efektivitu obsluhy zákazníků. A zaměstnanci haly je mohou rychle nalepit na zboží aplikátorem, pokud je potřeba některé informace změnit.

Navíc lze na čárový kód naprogramovat slevy, výhodné nabídky, body a dárky, které upoutají pozornost potenciálních kupců a zvýší loajalitu stálých zákazníků k vaší značce.

© Mikro DTP s.r.o. Specializovaná tiskárna a dodavatel samolepicích etiket V Plzni již od roku 1996

Domů  |  Kontakt  |  Obchodní podmínky  |  GDPR  |  Samolepící etikety  |   Termopásky