Samolepící etikety, termoetikety - výroba, prodejVyber zde napřímo kategorii:
 

- etikety obyč. papír vellum   v kotoučích /sklad/

 

- termoetikety v kotoučích

 

aršíkové etikety
1000 ks a 500 ks

 

- termopásky vosk/p

 

Řazení zboží:

Samolepící etikety a tajemství jejich oblíbenosti

Samolepící etikety a tajemství jejich oblíbenosti

 
Potřeba označování výrobků se objevila spolu s rozvojem obchodu. Zpočátku výrobci používali vosková razítka nebo ručně nanášené nápisy, s rozvojem průmyslu je ale nahradily moderní samolepky. Dnes jsou široce používány v různých oblastech lidské činnosti.
Četné marketingové studie prokázaly, že obeznámenost kupujícího s produktem začíná u obalu. Úspěšný design okamžitě vytváří dojem o značce, postoji k produktům a také vybízí k nákupu, proto moderní společnosti věnují značnou pozornost vzhledu produktu.
 
Samolepicí etikety plní několik důležitých funkcí. První z nich souvisí s image. Možnost umístit logo činí produkt rozpoznatelným a zvyšuje status výrobce. Další je ochranný. Samolepka je zaručeným způsobem, jak zabránit neoprávněnému otevření obalu, což je důležité zejména u potravinářských výrobků nebo výrobků osobní péče. Poslední funkce je informativní. Štítek neomezuje výrobce a umožňuje umístit jakékoli informace o produktu: od základních informací o názvu, složení, způsobu aplikace, vlastnostech a trvanlivosti až po osobní příběh o vzniku značky s cílem přilákat další Pozornost.
 
 

Vlastnosti výroby samolepicích samolepek

Samolepící etiketa je mocný marketingový nástroj. Je velmi jednoduchý a snadno se používá. Díky velkému sortimentu velikostí, tvarů a způsobů tisku se samolepky používají v následujících případech:
pro zdobení výloh;
místo venkovních reklamních prvků;
místo nápisů v kancelářských prostorách nebo na nákupních plochách;
pro logistické účely;
při inventarizaci zboží apod.
Účel použití štítku určuje zvláštnosti jeho provozu a výběr optimálního materiálu: papír nebo film. Papírové nálepky jsou rozšířené a relevantní pro označování volných nebo rychle se kazících produktů. Filmové výrobky mají dlouhou životnost, jsou odolné proti mechanickému poškození a jsou vhodné pro použití v nepříznivých podmínkách.
Co se týče způsobu tisku, v moderních výrobách je preferován flexotisk. Technologie umožňuje dosáhnout čistého obrazu a reprodukce barev bez ohledu na tisk, velikost nálepky nebo hustotu materiálu. Hlavní výhodou techniky je použití tekutých barev, které rychle schnou na vzduchu.

© Mikro DTP s.r.o. Specializovaná tiskárna a dodavatel samolepicích etiket V Plzni již od roku 1996

Domů  |  Kontakt  |  Obchodní podmínky  |  GDPR  |  Samolepící etikety  |   Termopásky