Samolepící etikety, termoetikety - výroba, prodejVyber zde napřímo kategorii:
 

- etikety obyč. papír vellum   v kotoučích /sklad/

 

- termoetikety v kotoučích

 

aršíkové etikety
1000 ks a 500 ks

 

- termopásky vosk/p

 

Řazení zboží:

Problémy při aplikování samolepicích etiket

Problémy při aplikování samolepicích etiket

Pokud je průhledná polypropylenová samolepicí etiketapřipevněna k průhledné látce, může to být nevzhledná etiketa, a to v závislosti na typu papírového předmětu štítků, kvalitativních charakteristik atd., povrchové pasty prostředí aplikace a požadavků uživatele, a může zlepšit kvalitu produktu může účinně stimulovat touhu spotřebitelů nakupovat a PVC fólie má vlastnosti dobré flexibility, malého smrštění, odolnosti vůči světlu, dobrého zpracování a označování a světlé barvy, která má vliv na propagaci produktů.

Tloušťka etiketyje rovnoměrná a index pevnosti je kvalifikovaný. Tiskový tlak samolepicích etiket používaných v procesu tisku by měl být v souladu s tloušťkou samolepky. Pokud tloušťka není rovnoměrná a tlak tisku není rovnoměrný, štítek bude vytištěn světlým rukopisem nebo barvou inkoustu. Pokud je pevnost fólie příliš nízká, je obtížné kontrolovat napětí fólie během procesu tisku, což bude mít velký vliv na vysekávání a likvidaci odpadu.

Povrch lepicího štítkového papíru typu filmu musí být hladký, s jednotnou hustotou, dobrou konzistencí barev a dobrou propustností světla, aby se zajistila jednotná barva na fólii a velký rozdíl v barvě ve stejné dávce tisku.

Spolehlivý tisk etiket je důležitý pro každého Tisk etiketMikro DTP vám nabízí kvalitní etikety se zárukou spokojenosti

© Mikro DTP s.r.o. Specializovaná tiskárna a dodavatel samolepicích etiket V Plzni již od roku 1996

Domů  |  Kontakt  |  Obchodní podmínky  |  GDPR  |  Samolepící etikety  |   Termopásky