Samolepící etikety, termoetikety - výroba, prodejVyber zde napřímo kategorii:
 

- etikety obyč. papír vellum   v kotoučích /sklad/

 

- termoetikety v kotoučích

 

aršíkové etikety
1000 ks a 500 ks

 

- termopásky vosk/p

 

Řazení zboží:

Samolepící etikety jsou malí pomocníci velkého byznysu

Samolepící etikety jsou malí pomocníci velkého byznysu

 
Samolepky s lepicí vrstvou na jedné ploše se nazývají samolepicí etikety. Rozsah jejich použití je velmi široký: používají se pro značení, účtování a ochranu zboží, dále pro reklamu a zobrazování informací pro klienta. Jsou praktické, funkční a dobře vypadají.
Tyto tištěné etikety jsou široce používány v reklamě, maloobchodě, parfumerii, zdravotnictví, logistice a dalších odvětvích.
Základ pro samolepicí etikety může být různých typů. Díky speciální lepicí vrstvě zabere nanášení takových samolepek mnohem méně času než použití běžné papírové etikety a lepidla.
 
 

Samolepicí štítek se obvykle skládá z následujících vrstev:

papírový základ: používá se papír s vysokou hustotou. Je na něj aplikován text a další potřebné informace;

lepicí vrstva: jejíž složení závisí na typu etikety a podmínkách jejího dalšího použití;
podklad: papírová vrstva, která zabraňuje lepení samolepek k sobě.
 
V některých případech může být horní vrstva, která plní ochranné funkce a zabraňuje dopadu vlhkosti a nečistot na výrobky.
 

Typy samolepicích etiket

V závislosti na materiálech použitých při výrobě etiket lze rozlišit několik typů těchto potištěných produktů:
Pololesklý: nejběžnější ze všech. Mají relativně nízkou cenu materiálu, což snižuje celkové náklady na výrobu. Jsou univerzální a jsou rozděleny do několika podtypů: s gumovým nebo akrylovým lepidlem. Rozsah jejich použití je velmi široký – od potravinářských výrobků až po léčiva.
Metalizované: později podrobeno laminaci. Mají prezentovatelnější vzhled, odolnost proti vlhkosti a teplotním změnám. Rozsah jejich použití je masné a cukrářské výrobky, různé nápoje, léčiva atd.
Na film: používá se téměř ve všech průmyslových odvětvích. Jsou dražší ve srovnání s papírovými, proto se používají v případech, kdy je vhodné například zboží, které se používá nebo skladuje v podmínkách vysoké vlhkosti.
Termoštítky: používají se pro označování potravinářských výrobků, když je nutné zadat jakékoli další informace.
Na fólii: mají atraktivní vzhled. Pro výrobu potištěných výrobků se používá hliníková fólie, a to metalizovaný povlak, který může být lesklý nebo matný. Při výrobě se používá technologie studené a horké ražby.
Samolepicí etikety jsou nepostradatelnými pomocníky v moderním světě, kteří jsou široce používáni a pevně vstoupili do našich životů. Je opravdu pohodlné je používat!

© Mikro DTP s.r.o. Specializovaná tiskárna a dodavatel samolepicích etiket V Plzni již od roku 1996

Domů  |  Kontakt  |  Obchodní podmínky  |  GDPR  |  Samolepící etikety  |   Termopásky