Samolepící etikety, termoetikety - výroba, prodejVyber zde napřímo kategorii:
 

- etikety obyč. papír vellum   v kotoučích /sklad/

 

- termoetikety v kotoučích

 

aršíkové etikety
1000 ks a 500 ks

 

- termopásky vosk/p

 

Řazení zboží:

Samolepící role termoetikety

Samolepící role termoetikety

 

Samolepicí termoetiketyv rolích jsou mimořádně pohodlným a efektivním způsobem značení zboží.

Tento způsob identifikace je vhodný pro produkty mnoha průmyslových odvětví – od oděvů po gastronomické produkty a průmyslové zboží. Používají se v maloobchodě, logistice a dalších průmyslových odvětvích a takové štítky lze aplikovat na různé povrchy, včetně dřeva, skla, kovu a plastu. Samolepící rolové termoetikety jsou opatřeny speciální vrstvou lepidla, která zajišťuje spolehlivé uchycení na jakýkoli povrch. Navíc se díky rolovací formě velmi pohodlně používají, což usnadňuje jejich aplikaci.

 

Hlavní výhody samolepicích kotoučových etiket

Jednou z hlavních výhod samolepicích termoetiket v rolích je jejich pevnost a odolnost vůči různým provozním podmínkám. Díky termotisku jsou informace (jak obrázky, tak i ten nejmenší text) maximálně jasné a díky speciálnímu ochrannému nátěru snadno odolávají vysokým teplotám a vlhkosti, čímž je zajištěno uchování vytištěné informace za jakýchkoli podmínek.

V závislosti na konkrétních požadavcích mohou být samolepicí termoštítky vyrobeny z různých typů papíru, v různých velikostech a tvarech, což vám umožní použít je pro širokou škálu potřeb. Navíc si můžete vytisknout nejen logo společnosti a cenu, ale aplikovat i další informace - speciální značky, QR a čárové kódy. Navíc tento způsob značení poskytuje jedinečnou značku, kterou není tak snadné zfalšovat.

Samolepicí termoetikety jsou skutečně univerzální a lze je použít v celé řadě oblastí – jsou dobrým řešením pro maloobchod s potravinami, supermarkety, průmyslové společnosti, které zasílají produkty v dávkách s různými vlastnostmi, a také pro kancelářské a soukromé použití – k označení obsah složek a krabic. Je to jednoduché, spolehlivé a levné řešení pro identifikaci produktů, zařízení a dalších položek.

Hlavní výhodou papírových samolepicích termoetiketů je, že se před použitím nemusí stříhat a nanášet vrstvu lepidla. Mají již lepicí vrstvu a jsou připraveny k nalepení na povrch.

Navíc mohou mít takovéto termoštítky různé šířky, délky a tvary, což je činí velmi flexibilními při použití - lze je vyrábět v závislosti na individuálních požadavcích a požadavcích zákazníka.

Termorolové etikety v rolích představují pohodlný a efektivní způsob značení zboží a balíků. Poskytují širokou škálu možností pro individuální objednání a poskytují snadnost a rychlost použití!

© Mikro DTP s.r.o. Specializovaná tiskárna a dodavatel samolepicích etiket V Plzni již od roku 1996

Domů  |  Kontakt  |  Obchodní podmínky  |  GDPR  |  Samolepící etikety  |   Termopásky